Inzerce zdarma Celosvětové
Obchodní katalog
 
 Posta zdarma Ad
Posta zdarma Ad
 
Jiné reklamy
Interiér a design exteriéru
Pronájem zařízení. Vážné tým provádí výstavbu a řízení, sbírat vinarom, zašívání, tapety, keramické dlaždice, gisp, papírové masky, stěrky, potěry, omítky, betoan, zedníci, vybavení ap, blokovat schody. Jednotlivec nebo společnost. Využijte 10 % Pokud 10000 lei překračuje práci.
Podrobnosti
stavebnictví a interiér
Design interiéru, Červená budova
Podrobnosti
Stavební rekonstrukce designu
Výstavba, rekonstrukce, interiér Máme profesionální tým, s nímž jsme zvládnout všechny etapy výstavby nebo rekonstrukce domy územní plánování. Náš tým má odborné znalosti a vybavení pro všechny typy prací: budova (červená budova domy nebo rekreační domy); Design interiéru (interiérový design studios, design interiéru, design interiéru bytů, interiérový design, komerční plochy); renovace (renovace Bukurešť bytů a rekonstrukce bytu v jiných lokalitách, Bukurešť domy a rekonstrukce renovace domu renovace v jiných místech, komerční prostory v Bukurešti nebo jiných míst) pro každý používáme pouze kvalitní materiály.
Podrobnosti
 Občanské a průmyslové stavby
SAMEX GENERAL-provedení civilní a indistriale. = INTERIÉRU (omítky, beton nebo semi-mokrý motyky, elektrické, sádrokarton sádrokartonové rostliny pro odpadní vody, henco teplárny nebo polypropylenu); = vnější (obklady jakéhokoliv typu, pěnové pavari jakéhokoliv typu, izolace s živičné nebo syntetické PVC membrány, vnitřní zahrady, postřik); = interiéru a EXTERIÉRU rehabilitace (podle potřeby zákazníka); prodej LA TROBE UNIVERSITY v PVC REHAU s ROTO.
Podrobnosti
Výstavba, rekonstrukce, interiér
Máme profesionální tým, s nímž jsme zvládnout všechny etapy výstavby nebo rekonstrukce domy územní plánování. Náš tým má odborné znalosti a vybavení pro všechny typy projektů: - budova (červená budova domy nebo rekreační domy); - design interiéru (interiérový design studios, design interiéru bytů, design interiéru, design interiéru a komerční); renovace (rekonstrukce a renovace byt byty v jiných lokalitách, Bukurešť domy a rekonstrukce renovace domu renovace v jiných místech, komerční prostory v Bukurešti nebo jiných míst) pro každý můžeme používat pouze kvalitní materiály a poskytují záruky za poskytnuté služby.
Podrobnosti
Zdarma reklama

stavebnictví a interiér Calarasi

Země: Rumunsko Rumunsko
Město: Calarasi
Datum: 2011-08-15
Telefon: 0767444349
Získat cenu

cena je dohodou. .

polestiren plátování, omítky, kopat, Keramické obkladové, gletuire, montážní panely a malbu
 
 
 
Komentáře

Žádné komentáře na tento inzerát!Jméno:
E-mail:
Komentář: